hjrs70t4xnr TorrMovie http://torrmovie.blogspot.com/16d8


ComboFix PL

Kategoria: Download » Bezpieczeństwo » Programy Anty - Spyware, Spamowe, Dialery itp. » ComboFix PL

Ocena: 4.23227Ocena: 4.23227Ocena: 4.23227Ocena: 4.23227Ocena: 4.23227
Ocena: 4.23 | Głosów: 16


ComboFix PL

Autor: bleepingcomputer
Rozmiar: 4.80 MB
Pobrań: 32610
Dodano: 2013-02-10 21:47:54
Licencja: Bezpłatna (freeware)
System: MS Windows 2000/XP/2003/Vista/Seven
Wersja językowa: Polski


Pobierz plikbuy software Odwiedz strone producenta
Ocena: 1Ocena: 2Ocena: 3Ocena: 4Ocena: 5
Download File KupStrona autoraOceńOpis programu: ComboFix PL

ComboFix jest programem napisanym przez sUBs'a. Przeprowadza on skanowanie twojego komputera w poszukiwaniu znanych, szkodliwych plików oraz infekcji komputerowych. W przypadku znalezienia takowych, następuje automatycznie próba ich usunięcia. Poza swoją zdolnością usunięcia dużej ilości najbardziej rozpowszechnionych obecnie zagrożeń, ComboFix generuje na zakończenie log, który zawiera dużą ilość informacji. Informacje te mogą zostać użyte przez doświadczonego pomocnika na forum, by zdiagnozować oraz usunąć infekcje, które nie zostały automatycznie zlikwidowane przez program.

Program ComboFix nie powinien być używany, jeśli nie zostałeś o to wyraźnie poproszony na forum. Narzędzie to ma duże możliwości w usuwaniu różnego rodzaju zagrożeń, dlatego jest wielce zalecane, by wszelkie działania, polegające na opieraniu się o informacje wyświetlone przez program, były przeprowadzane pod nadzorem osoby odpowiednio przeszkolonej i obeznanej z działaniem programu. Niezastosowanie się do tego zalecenia może doprowadzić do problemów z normalnym działaniem twojego komputera.

Instrukcja ta jest jedynym autoryzowanym przewodnikiem dotyczącym użycia programu ComboFix. Nie może być ona kopiowana bez wyraźnej zgody BleepingComputer.com oraz sUBs'a. Należy także zauważyć, że użycie programu ComboFix jest przeprowadzane na własne ryzyko.


Komentarze na temat programu: ComboFix PLDodaj komentarz

Zobacz Nasze kategorie!


Web Analytics